Atrast un dzēst dublētās adreses


Programmatūra, lai atrastu
un izdzēstu dublētās adreses

Vai jūs strādājat ar datiem? Piemēram, mārketingā ar adrešu sarakstiem? Tad jūs droši vien jau ir kaitinājis fakts, ka jūsu datu kvalitāte vairumā gadījumu nav tik laba, cik tā varētu būt. Piemēram, tajos bieži vien ir dublējoši ieraksti, kurus ir grūti identificēt, jo īpaši, ja tie ir uzņēmumu vai cilvēku vārdi. Vai arī jūs saskaraties ar problēmu, kad jums ir jāapvieno dati no dažādiem avotiem. Tad aplūkojiet šādus produktus:

  • DedupeWizard 8: Vienkārša programmatūra, kuru var izmantot bez jebkādām īpašām tehniskām zināšanām, lai meklētu dublētās adreses programmā Excel. Dublētās adreses var atrast, izmantojot pasta adresi, tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi, vai nu vienā adrešu sarakstā vai starp diviem adrešu sarakstiem, kā ir nepieciešams izvēles sarakstu izskatīšanai. Var apstrādāt tikai Excel failus.
  • DataQualityTools 8: Salīdzinot ar DedupeWizard, DataQualityTools piedāvā vairāk iespēju meklēt dublētas adreses un arī veselu virkni papildu funkcijas, lai apstrādātu adrešu datus, piemēram, funkciju datu lauku sapludināšanai. Papildu Excel failiem, programma var apstrādāt arī dBase, ACCESS, VistaDB un teksta failus, kā arī datu bāzu serverus, piemēram, MS SQL Server, PostgreSQL, ORACLE un MySQL.

Papildu informācija: www.dataqualityapps.com